Onderwerpen

Het bestuur

Bestuur en werkgroepen

Jack Oomen

Voorzitter - Externe communicatie

Hoevenseweg 5
4874 LX  Etten-Leur
06 10064383
jackoomen@kboetten.nl

Bestuur en werkgroepen

Peter Schellens

Secretaris

Guido Gezellelaan 84
4873 GE  Etten-Leur
076 50 15088
peterschellens@kboetten.nl

Bestuur en werkgroepen

Ria Trouw

Plv. Secretaris - Website

Konijnenberg 32
4874 JZ  Etten-Leur
06 23733091
riatrouw@kboetten.nl

Bestuur en werkgroepen

Theo van der Griend

Reporter - Fotograaf - Bingo

Haleweijnstraat 33
4875 CT  Etten-Leur
076 50 18139
theovandergriend@kboetten.nl

Bestuur en werkgroepen

Hans Gersen

penningmeester

Roosendaalseweg 78
4875 AA  Etten-Leur
06 418 294 30
hansgersen@kboetten.nl

Bestuur en werkgroepen

Nel Houtepen

Vice Voorzitter

Klappenberg 21
4873 NN  Etten-Leur
076 50 13471
nelhoutepen@kboetten.nl

Bestuur en werkgroepen

Jan Verhoeven

Overleg WMO

Schoonhout 23
4872 AM  Etten-Leur
076 501 54 47
janverhoeven.kboetten@gmail.com

Bestuur en werkgroepen

Ben Deters

Coördinator vrijwilligers

Stationsstraat 16 E
4872 TD  Etten-Leur
076 50 35226
bendeters@kboetten.nl

Reiscommissie

Lyda Aarts

Voorzitter

06 514 991 78
lyda.aarts@casema.nl

Bestuurslid

Nel Houtepen

Secretaris

Jaarkalender 2020
Home

Redactie Lindeblad

Jack Oomen

06 1006 4383
076 50 33268
jackoomen@kboetten.nl

Anke van Ham

06 3045 9893
ankesalij@gmail.com

Rob Schrauwen

076 50 16690
crobs@ziggo.nl

Harrie Dirkx

06 5338 3536
076 50 34062
dirkx0@gmail.com

Peter Schellens

Ledenadministratie en werving

Diny de Vugt

Technicus

Hans van Berkel

06 3049 1946

Verantwoordelijk voor het licht, geluid en klimaatbeheersing in ontmoetingscentrum De Linde

KBO adviseur seniorenraad

Cees Musters

Juliananlaan 3
4872 BC  Etten-Leur

Belastinginvulhulpen

Bestuur en werkgroepen

Naantje Rokx

076 501 4422
ajrokx@kpnmail.nl

Bestuur en werkgroepen

Corine Baarendse

Bestuur en werkgroepen

Jan Wiegers

076 503 1180
je.wiegers@ziggo.nl

Bestuur en werkgroepen

Cees Musters

076 502 0590
cmusters@ziggo.nl

Bestuur en werkgroepen

Piet Vermunt

076 503 6255
pwvermunt@hetnet.nl

Vrijwillige ouderen adviseurs (VOA's)

Bestuur en werkgroepen

Tjeu Haenen

076 502 0934
mhaenen66@gmail.com

Bestuur en werkgroepen

Marlies van Dongen

Bestuur en werkgroepen

Dymph Hendrikx

076 530 9142
dymph@liesbos.nl

Bestuur en werkgroepen

Corrie van Gool

076 502 0317
a.vangool@casema.nl

Bestuur en werkgroepen

Ria Nedermöwe

076 501 28 71
nedermowe@telfort.nl

Cliënt ondersteuners

Bestuur en werkgroepen

Rob van Heuveln

Bestuur en werkgroepen

Piet de Regt

076 501 5544
pietregt@casema.nl

Bestuur en werkgroepen

Jan de Leeuw

076 532 2004
jfdeleeuw@deleeuw.it

Bestuur en werkgroepen

Leny Willers

Bestuur en werkgroepen

Tineke van den Heijkant

06 489 287 30
tineke@heykant.nl